Tüyapa Yakın Günlük Kiralık Daire

gunluk-kiralik-beylikduzu
Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire
21 Şubat 2018
gunluk-kiralik-1-1
Metrobüse Yakın Günlük Ev
21 Şubat 2018

Tüyap Fuarına Yakın Günlük Kiralık Daire

Başka şehirlerden farklı nedenlerle şehrimize gelen misafirlerimizin kısa süreler için konaklama ihtiyacına çözüm sunmaktayız. Seyahatlerinde ev konforundan ayrı kalmak istemeyen misafirlerimiz günlük olarak dairelerimizde kalabilmektedir:

 İhtiyacınıza Uygun Daireler

 İhtiyacınıza uygun olarak farklı büyüklüklerde dairelerimiz mevcuttur. Konforlu ve hijyenik konaklama için günlük daireler tercih edilmektedir. Rahat bir ev ortamında konaklamak isteyenler için dairelerimizde her türlü konfora özen gösterilmiştir. Özellikle iş seyahatlerinde tercih edilen dairelerimiz merkezi konumludur. Kalacak kişi sayısına uygun olarak farklı metrekarelerde dairelerimiz bulunmaktadır.

 Özellikle konumu ile birçok ulaşım noktasına yakın olan dairelerle hizmet vermekteyiz. Tüyap fuarına yakın merkezi konumu ile dikkat çeken dairelerimiz günlük kiralanabilmektedir. Merkezi konumundan dolayı birçok farklı ilçeye de ulaşım kolay ve hızlı sağlanabilmektedir. Özellikle merkezi bir noktada olması ile hafta sonu İstanbul’u gezmek isteyen misafirlerimize de uygundur. Konaklamış olduğunuz Beylikdüzü günlük kiralık dairenizden İstanbul’un her yerine kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Günlük daire kiralarken konumu, konforu ve hijyeni ön planda tutulmalıdır. Dairelerimiz merkezi konumu, konforlu eşyaları ve hijyenik ortamı ile müşterilerimizin dikkatini çekmektedir.

Fuar İçin Günlük Kiralık

 Merkezi konumu ve konforunun yanı sıra eşdeğeri bir otele göre daha ekonomik konaklama sağlayabilirsiniz. Günlük, gecelik ya da hafta sonu için konaklama yapılabilmektedir. Fiyat olarak kıyaslandığında otellere göre çok daha uygun fiyatlarla karşılaşılacaktır. Ayrıca dairenin tamamını kiraladığınızdan dolayı 2-3 kişi kalarak fiyatın daha da düşmesini sağlayabilirsiniz. Kiralanan dairenin fiyatı otellerdeki gibi kişi başı değil daire fiyatı olmaktadır. Bu nedenle daha ekonomik konaklama sağlanabilmektedir.

 Kiralık dairelerimizde hijyen ön planda tutulmaktadır. Her misafir sonrası ekiplerimizce gereken değişimler yapılarak, temizlik sonrası diğer misafirimize kiralama yapılmaktadır. Dairelerimiz 1. sınıf lüks mobilyalarla döşenmiştir. Kaliteli ve konforlu mobilyalar la otel konforunu yaşatan ekonomik konaklama sağlanmaktadır. Hijyen ve konfor dairelerimizde ön planda tutulmaktadır.

1+1 Günlük Kiralık Daireler

Günlük kiralık daire konseptin bütün dünyada yaygın olarak kullanılan bir konaklama sistemine verilen isimdir. Ülkemizde de son yıllarda artan günlük kiralık daire seçenekleri misafirlere mükemmel ve rahat bir konaklama hizmeti sunduklarından çok fazla tercih edilmektedirler.

Otel fiyatları, otel odalarının soğukluğu ve modern olmaktan uzak olmaları, otel odalarına sipariş edilen yiyecek ve içeceklerin pahalı olması gibi faktörler iş gezilerinde, kısa tatillerde ve ziyaretlerde otellerin tercih edilmemesine sebep olmaktadır. Buna alternatif olarak ortaya çıkmış bir sistem olan günlük kiralık ev sistemi; misafirlere ev sıcaklığı yaşatan konforlu ve hijyenik alanlardır.

Günlük kiralık evlerin fiyatlarının ucuz olması, misafirlerin kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamaları ve misafirlerin kendi yiyeceklerini pişirmelerine imkan vermeleri günlük kiralık evleri ilk tercih haline getirmiştir.

Günlük Kiralık Daire Fiyatları

Herkese uygun bir günlük daire çeşitliliği bulunmaktadır. Tek başına seyahat edenlere uygun olan 1+1 veya 1+0 günlük daireler ufak ve tek misafir için yeterli olan alanlardır. Aile veya grup olarak seyahat edenlere uygun olan 2+1 ve 3+1 günlük kiralık evler ise kalabalık konaklamaya uygundur. Her ihtiyaca yönelik çeşit çeşit günlük kiralık ev Beylikduzugunlukevkiralik adresi ile misafirlerle buluşmaktadır.

Günlük Kiralık Daire Nasıl Bulunur?

Günlük kiralık daire arıyorsanız arama motorlarını kullanarak istediğiniz daireye ulaşabilirsiniz. Arama motoruna hangi semt veya ilde kalacaksanız bunu girerek arama yapabilirsiniz. Mesela İstanbul, Beylikdüzü semtine günlük kiralık ev arıyorsanız; arama motoruna Beylikdüzü günlük kiralık ev yazmanız yeterli olacaktır. Günlük kiralık evler hakkında detaylı bilgiyi telefonla veya mail üzerinden soru sorarak edinebilirsiniz. Siz de rahatınızdan taviz vermeden ve ev sıcaklığını kaybetmeden yaşayacağınız bir konaklama deneyimi istiyorsanız tercihinizi günlük kiralık evlerden yana kullanmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.