2021-gunluk-evler
2021 Günlük Kiralık Daire Kampanyası
21 Aralık 2020
haftalik-kiralik-daire
Haftalık Kiralık Günlük Daireler
11 Ocak 2021
luks-gunluk-kiralik-daireler

Beylikdüzü hera residence sosyal ve kültürel etkinlik mekanlarının ilk akla gelen bölgelerinden biridir. Neredeyse bütün iş alanlarına ait fuarlar, konferans, kongre, özel toplantıların vazgeçilmezidir. Trafik yoğunluğunun pek çok şeyi aksattığı gibi bu etkinlik mekanlarına ulaşmak isterken de nasibini alıyor herkes,

 Nerede Kalınır?

 Geçmiş tarihlerde çeşitli etkinliklere katılabilmek maksadıyla İstanbul’a gelenlerin büyük sorunu hatta etkinliğe katılım zorunluluğu yoksa iptal etme kararına kadar giden sorunlar yaşanırdı. Neden etkinlik mekanı ile konaklanabilecek günlük kiralık evler mekanların çok uzak oluşu idi. Buna kafa yoran inşaat sektörü kısa sürede el attı ve bu gün sorunun varlığı dahi düşünülmüyor. Zira herkesin arzusuna, bütçesine, kişi saysına göre sayısız seçenekler var. Fuar alanına yakın günlük kiralık daireler en etkin seçenektir. Eşyasından temizliğine evinizi aratmayacak konforda, mevsime göre ısıtma, soğutma olanakları, 7/24 sıcak su olanağından, kesintisiz internet hizmetine kadar mevcut hizmetlerimizle telefonunuzun diğer ucundayız.

 Yeme İçme

 Siz misafirlerin isteği doğrultusunda, kahvaltıdan yemeğe tüm seçeneklerimiz olup tercihinize göre sunulacaktır. Türk mutfağından dünya mutfağına, çay kahve tercihinden içecek seçeneklerinde özgür olduğunuzu bilmeniz yeterlidir. Etkinlikler genellikle yorucu olur. Siz değerli misafirlerimizi 1+1 kiralık ev en iyi şekilde dinlendirebilmek amacıyla, spor yapabilme, masaj olanaklarına ilaveten, otopark, vale gibi ihtiyacınız doğrultusunda tümünden yararlanabilme özgürlüğüne sahip olduğunuzu bilmenizi isteriz. İster bir kişi olun, ister gurup olun kişi sayısı bildirmeniz yeterlidir.

 Ulaşım

hera-residence-gunluk-ev

 Fuar ya da her hangi bir etkinlik faaliyetinizi aksatmamak için isteğiniz doğrultusunda ulaşım olanağımızdan da yararlanabilecğinizi hatırlatırız. İster taksi hizmeti ister özel araç tahsisi ile hem katılım ve konaklama alanına ulaşım kolaylığına da kavuşmuş olabilirsiniz. Malum trafik ve büyük şehir ayrılmaz ikili, bu nedenle bizler de elimizden geldiğince sizleri günlük kiralık ev ile hayatını kolaylaştırabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Deniz taşıtları, kara yolu, raylı sistemler durmadan çalışıyor olmasına rağmen sorunlar yaşanabiliyor. Sorun var sa çözüm bizde diyor günün her saatinde bize ulaşabileceğinizi bilin istiyoruz. Konaklama, yeme içime ve tüm sunumlarımızdan yararlandıktan sonra mutlu, huzurlu, memnuniyetle ayrılacağınızı günlük daire kiralama garanti edeceğimize inanın, hatta yeniden siz misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlayabileceğimize dair güveninizi kazanabilmiş siz değerli konuklarımızı uğurlayabilmeyi arzu ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.