Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev
Hoşgeldiniz


Beylikdüzü günlük kiralık daire firmamıza hoş geldiniz. Firmamız bünyesinde çalışan 8 personel bulunmaktadır. Bu personellerimiz sizlere lüks dairelerimizi hijyenik bir şekilde teslim etmeye çalışmalarıdır. 1+1 Dairelerimiz ile konaklama imkanı sunan firmamızın, bünyesinde bulunan tüm dairelerinde mutfak araç ve gereçleri bulunmaktadır.

Dairelerimizin tamamını bayan personellerimiz temizlemektedir. Bu sebepten dolayı dairelerimiz olabileceği en temiz haline gelmektedir. Günlük Kiralık Evler de herkesin tereddüt ettiği de budur. Biz, insan sağlığına ve temizliğe önem veriyoruz.

Firmamız ortalama 15 yılı aşkın süredir istanbul'un çeşitli semtlerinde günlük ev kiralama imkanı veriyor. Bu septen ötürü sektöre oldukça hakimiz. Günlük Kiralık Daire Beylikdüzü araması yaptığınızda firmamızın konumunu göreceksiniz.

Hemen Arayın

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler


Kendi eviniz rahatlığında günlük ev kiralama mı yapmak istiyorsunuz?
O halde şu anda çok doğru adrestesiniz. Otel konforunda ve kendi eviniz rahatlığında Günlük Kiralık Evler.


7/24 Açık

Firmamız, 7 Gün 24 Saat boyunca açıktır. Ofisimize gelerek personellerimiz ile dairelerimizi görebilir, beğendiğiniz daireyi kiralayabilirsiniz.

İkramlarımız

Dairelerimizin tümünde kişi sayısına göre ikramlar bulunmaktadır. Bunlar çay, kahve, kek, soda ve su gibidir. Aynı zamanda karton bardakta bulunmaktadır.

Ücretsiz WiFi

Binamızda sürekli yüksek hızda ücretsiz kullanıma açık WiFi bulunuyor. Dilediğiniz gibi bağlanabilir, çıkışa kadar bağlı kalabilirsiniz.

Online İletişim

Web sitemiz, sosyal medya hesaplarımız ve whatsapp numaramız üzerinden bizlere yazarak online iletişime geçmeniz mümkün !

Çamaşır Yıkama Servisi

Uzun süreli veya haftalık kiralama yapan müşterilerimize ücretsiz olarak çamaşır yıkama ve ütüleme hizmetimiz de vardır. Hiçbir ücret talep edilmez.

Ücretsiz Transfer

Beylikdüzü içerisinde bize konum atarak adresinizden alabilir, tekrar çıkışınızda gideceğiniz yere bırakabiliriz. Metrbüse ve fuar alanına 1 dakika yürüme mesafesi.
 

Hızlı Rezervasyon Formu

    Burada bulunan formu eksiksiz doldurarak online olarak rezervasyon yapabilirsiniz. Açıklama da daire numarasını yazmanız gerekmektedir.