tuyap-yaninda-gunluk-evler
Tüyap Yanı Günlük Evler
13 Şubat 2021
gunluk-kiralik-daireler
Beylikdüzü’nde Günlük Kiralık Daireler
10 Ağustos 2021
gunluk-kiralik-ev-beylikduzunde

Beylikdüzünde Günlük Kiralık Daireler

Öğrenci şehirlerinden biri olan İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde her bütçeye uygun ev bulmak artık zor değil. Hızla gelişen ve sitelerin yoğunlaştığı, inşaat sektörünün hız kazandığı ilçede bir çok sosyal kültüre mensup kişiler yaşamaktadır. İş adamları, esnafların, öğrencilerin, emlak ve sanayi sektörünün yoğun ilgi gösterdiği bir yerdir.

 Beylikdüzü’nden birbirinden farklı lüks şekilde dekorasyonu yapılmış evler bulunmaktadır. Otobüs ve metrobüsle rahat ulaşımın sağlandığı ilçede rahat bir yaşam sürebilirsiniz. Buradaki günlük kiralık dairelerin bulunduğu yerlerde aynı zamanda cafe ve restoranlarda mevcuttur. Son derece lüks site ve rezansların olduğu bir yerde oturduğunuzda günlük yaşamınız hareketli ve yoğun geçecektir. Bölgede bütçenize uygun olarak 1+1, 2+1, 3+1 gibi daireler bulmanız mümkün. Bulunduğu konum nedeniyle bir çok otopark yer almaktadır.

 Beylikdüzü’nün en popüler yerlerinden biri ve evinizi kiralayabileceğiniz bir yer olan Tüyap’dır. Günlük kiralık dairenizi buradan tutabilirsiniz. Daha çok kurumsal firmalarla, bireysel müşterilerin talep ettiği daireler oldukça lüks ve kullanımı rahattır. Daireler ihtiyacınıza yönelik olarak dizayn edilmiştir. En lüks mobilyalar ve aksesuarlarla donatılmıştır. Buranın avantajlarından birir de uzman ve samimi personele sahip olmasıdır. Buraya İstanbul’un bütün lokasyonlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Fuar merkezine yakın olması nedeniyle de önem kazanmıştır. Bunun yanı sıra Esenyurt ve Büyükçekmece’de de aynı şekilde hizmet veren emlak ofisleri bulunmaktadır.

 Daireler yaşanan covid-19 virüs salgını nedeniyle dezenfekte edilmiştir. Burada uydu yayını, ücretsiz internet, 24 saat resepsiyon imkanı, ücretsiz otopark, ütü servisi, yurtiçi ve yurtdışı fax hizmeti, uyandırma servisi ve günlük oda temizliği gibi imkanları mevcuttur. Hijyen ve temiz olan dairelerde huzurlu ve güvenli bir şekilde konaklayabilirsiniz.

 Emlak şirketleri müşterilerinin rahatlıkla konaklayabileceği özgün, lüks daire kopseptlerine sahiptir. Misafir olacak olan kişinin sayısına göre daireyi uygun fiyata teslim etmektedir. Her şey A’dan Z’ye düşünüldüğü için müşteriler herhangi bir sorunla karşılaşmamaktadır. Günün 7/24 saati hizmetin sunulduğu Beylikdüzü’nde huzurlu bir şekilde günlük kiralık dairenizde kalabilirsiniz.

  Huzurlu ve Güvenli Daireler

 Beylikdüzü’nde güvenli bir şekilde kalabileceğiniz, kaliteli hizmet sunan firmalar vardır. Evlerin fiyatları konforu, dizaynı, kullanımı ve eşyalarının kalitesine göre değişim göstermektedir. Fakat her kesime ve bütçeye uyun daire bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.