gunluk-kiralik-daireler-hakkinda
Günlük Kiralık Daireler Hakkında
3 Ekim 2021
gunubirlik-kiralik-ev
Günübirlik Kiralık Lüks Evler
7 Kasım 2021
daire-kodu-11 (4)

Günlük hayatta ev bulmak zorlaştı bunun sebepleri ise hızlı şekilde artan nüfus genç nüfusun üniversite okuma durumu gibi. Ve bunun yanı sıra ev fiyatlarının uçuk şekilde fiyat artışına gitmesi ev bulma olağanını düşürmüştür. İstanbul Beylikdüzün de bulunan firma günlük makul fiyatlara daire daire kiralaması yapmaktadır. Bünyesin de çalışan 8 personel ile geniş kitleye hitap eden Beylikdüzü günlük kiralık daire firması isteğe göre birçok seçenek sunmaktadır. 15 yılı aşkındır hizmetini kesintisiz sürdüren kuruluş 1+1 daire bakımından uzman bir şekilde hizmet vermektedir.

Daire Fiyatları

haftalik-kiralik-daire Normal şartlarda daire fiyatları uçuk şekilde pahalıdır. Uygun fiyatta İstanbul da daire kiralamak istiyorsanız Beylikdüzü günlük kiralık daire sitesini ziyaret etmeniz faydalı olacaktır. Günlük kiralamak istediğiniz lüks daireleri istediğiniz şekilde dizayn ettirip konaklamanızı sağlayabilirsiniz. 7/24 hizmet vermesi ile ön plana çıkan bu kuruluş müşteri memnuniyeti için personeli ile gece gündüz seferber olmaktadır. Hijyen ve temizlik bakımından üst seviye de hizmet sağlayan Beylikdüzü günlük kiralık daire firması sizin rahatınız için gerekli her şeyi yapmış ve düşünmüştür.

Artık Daire Kiralamak Çok Kolay !

 Günümüz şartlarında en pahalı il olan yerlerin arasına giren istanbul barınma açısından oldukça yüksek fiyatlara çıkmıştır. Muhit ve yerleşim yerine göre ücret tabi ki fark etmektedir ama en düşük kira fiyatları 1000 tl den daha düşük değildir. Bu fiyatlara karşılık uygun fiyatlı daireler günlük kiralanan dairelerdir. Beylikdüzü günlük kiralık daire firması bu alanda oldukça uygun ve konforlu hizmet vermektedir. İstediğiniz daireyi, rezidansı günlük fiyat üzerinden kiralayıp yüksek bütçeli daireler den kurtulabilirsiniz. Konfor ve hizmet bakımından da oldukça üst seviyededir.

 Günlük Daire Kiralama Avantajı

 Gün içinde işinizin olması durumunda uygun fiyata kiraladığınız dairenin giderleri yoktur. İşinizi bitirdiğiniz zaman daireyi terk edersiniz. Bu tür düşünce size ekonomik olarak da etkilemeyecektir. Çünkü kiralama ücretleri 80-100 tl bandın da olduğu için büyük bir meblağ değildir. İstanbul da bulunan beylikdüzü günlük kiralık daire firması da bu fiyat aralıklarına uyup konforlu, güvenilir hizmet verdiği için tercih edilmektedir. Sırf Beylikdüzü günlük daire değil çevresinde de müşterilerine oldukça yardımcı olmaya çalışan firma geniş ölçüde hizmet vermektedir müşteri memnuniyeti ön plandadır.

 

iletisim-bilgilerimiz

 1+1 Daire Kullanımı

 Böyle bir daire kullanımında oda sayısı az olduğu için dağılma ve temizlik gibi durumlar da sıkıntı çıkmayacaktır. Çünkü girişte mutfak ve oturma grubu içeri de ise bir adet yatak odası bulunmaktadır. Aslında oldukça kullanışlı bir düzene sahiptir bu tür daire çünkü büyük olan dairenin işi de büyük olacaktır. Günlük işlerinizde bu tür evleri kiralayıp kendi adınıza kolaylık yaratabilirsiniz. İstanbul beylikdüzü günlük kiralık daire firması sizin isteklerinizi karşılayacak ve oldukça konforlu şekilde bir gün geçirmenize olanak sağlayacaktır. Firma 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir. Rezervasyon için ; TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.