Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev

Beylikdüzü Günlük Daire
21 Şubat 2018
gunluk-daire-kiralamak
Günlük Daire Kiralamak
15 Aralık 2020

Günlük Kiralık Ev Beylikdüzü

Kalacak yer konusu insanlık tarihinden günümüze kadar önem arz etmiştir. İnsanlar ister iş için ister gezi amaçlı gittiği her yerde öncelikli olarak kalacak yerlerini ayarlamak istemektedirler. kalacak yerler arasında çoğunluk ile oteller tercih edilmekte idiyse de artık günümüzde kısa süreli konaklamalar için günlük kiralık evlere rağbet artmıştır.

 Beylikdüzü’nde Konaklama

 Beylikdüzü gibi bir yerde konaklamanız gerekir ise en rahat ve en güvenilir konaklama adreslerinden birisi Beylikdüzü günlük kiralık ev seçeneğidir. Günlük kiralık evler günlük olarak temizlendiğinden temizlik konusunda herhangi bir tereddüt yaşanmasına gerek yoktur.

 Günlük Evlerin Ödeme Seçenekleri

 Günlük Kiralık Daire firmalarında ödeme seçenekleri nakit olarak karşılanabileceği gibi kredi kartı ile de karşılanabilmektedir. Buralarda günlük olarak konaklayabileceğiniz gibi birden fazla gün de kalabilirsiniz. Burada kaldığınız gün boyunca evdeki her şey size aittir. Bir ev rahatlığında konaklama yapmak istediğinizde bir otelden çok daha fazla rahat edebileceğiniz günlük kiralık evler son zamanlarda herkes tarafından oldukça tercih edilmektedir.

 Otellere Göre Günlük Ev

Otellere göre kıyaslandığında çok daha rahat bir ev ortamı sağlamaktadır.

Otellere girişte alınan kimlik kaydı gibi resmi işler ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Otele giriş ve çıkışlarda giriş çıkış yaptığınız saateler belli olmakta ancak evlerde bu durum söz konusu değildir. Eve girdiğiniz ve evden çıktığınız zamanları haber vermek zorunda değilsiniz ayrıca bu saateler kayıt altına alınmamaktadır.

Otellere göre birçok yönden daha avantajlı olan bu günlük kiralık evler kısa zamanlı konaklamalarda tercih edilmenin yanı sıra birden fazla kişi konaklayacağı zaman fiyat anlamında daha karlı olmaktadır. Çünkü otellerde kişi başı fiyat uygulanırken kiralık evlerde sadece daire fiyatı uygulanmaktadır bu nedenle de toplu kalımlarda kalacak kişiler için oldukça karlı bir durum haline gelmektedir.

Günlük Kiralık Daire Beylikdüzü

Günlük kiralık daire kısa süreli olarak eşyalı bir şekilde kiralanan birden fazla kişinin konaklayabileceği ev şeklinde yerlerdir. Günlük kiralama işlemleri genelde kısa süreli ziyaretlerde, hastalık veya iş gezisi amacıyla yapılan seyahatlerde tercih edilmektedir. Beylikdüzü günlük kiralık daire hizmeti veren şirketimiz ile aileniz ile ya da arkadaşlarınızla yapmış olduğunuz seyahatlerde firmamızın bünyesinde bulunan uygun fiyatlı kaliteli dairelerimizde ev ortamı sıcaklığında kalabilirsiniz.

 Firmamız günlük ev kiralama konusunda alınması gereken kültür ve turizm bakanlığı izinlerinin ve belgelerinin tamamına sahip kimlik bildirme kanunu kapsamında faaliyet göstermektedir. Firmamızdan kiralayacağınız daireler sağlık bakanlığı ile kültür ve turizm bakanlığı tarafından hazırlanan covid 19 hijyen ve temizlik standartlarına uygun güvenli işletme belgesine sahiptir.

 Firma olarak anlaşmalı temizlik şirketlerimiz ile evlerimiz günlük olarak temizletilmekte ve dezenfekte dilmektedir. Tek kullanımlık sağlıklı ürünler beylikdüzü günlük kiralık ile bulaş riski en aza indirilmiştir. Ayrıca çarşaf havlu gibi ürünler günlük kiralık olarak temizlenerek dezenfekte edilmektedir.

 Günlük Ev Kiralarken Nelere Dikkat Edilmelidir

 İnternet üzerinden yapılacak olan kiralama veya rezarvasyon işlemleri ile bir çok beylikdüzü günlük kiralık insan mağdur edilmektedir. Resmi olmayan kuruluşlar bir evi birden fazla kişiye aynı anda kiralayabilmektedir. Bu sebeple ev kiralayacağınız firmadan izin belgelerini var ise daha önceden konaklayanların yorumlarını talep etmelidirler. Ayrıca firmaya ait ticaret numaralarını hem ticaret meslek odalarından hem de ilgili bakanlıktan sorgulayarak firma bilgilerinin doğruluğu anlaşılmalıdır.

 beylikduzugunlukevkiralik.com olarak hizmet sektörüne girmiş olduğumuz andan itibaren öncelikli amacımız insan kazanmak olmuştur. Firma olarak uygun fiyat kaliteli yaşam standartları ve yüksek mahremiyet prensipleri ile faaliyet yürütmekteyiz. Firmamız beylikdüzü ile iletişime geçerek kalacağınız kişi sayısına göre bünyemizde bulunan uygun fiyatlı evlerimizden size en uygununu seçebilirsiniz. Firma olarak şehir dışından gelecek müşterilerimiz için ücretli transfer hizmetimizde bulunmaktadır.

iletişim için ; https://www.beylikduzugunlukkiralikdaire.net/iletisim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.