Beylikdüzü Günlük Daire

gunluk-kiralik-residence
Günlük Kiralık Daireler
21 Şubat 2018
beylikduzu-gunluk-kiralik-ev-2
Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev
15 Aralık 2020

Beylikdüzü Günlük Daire Fiyatları hakkında almak istediğiniz bilgileri ve dairelerimizi görmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Dairelerimizde klima ve jakuzi bulunmaktadır. Bildiğiniz üzere insan sağlığı önemlidir ve bu süre içerisinde titiz çalışan personellerimiz ve dezenfektan makinalarımız ile kusursuz temizlikteki günlük kiralık daire olarak sizlere çözüm ortaklığı sunmaktayız. Günlük Ev herkesten kiralanmaz ilk öncelikle firmaya güvenmeniz ve tanıdığınız olması gerekiyor. Biz müşterilerimize misafir gözüyle baktığımız için günlük ev kiralık ile bizlere geldiklerinde en hızlı şekilde yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Fuara Yakın Günlük Daire

Bizim residence daireler tüyap fuar merkezine yürüme 2 dakikalık mesafededir. Bununla beraber metrobüse de üç aşağı beş yukarı birebir mesafededir. Beylikdüzü günlük kiralık daire aramasında karşınıza çıkan firmada reklam konusunda da çok titiz bir şekilde arge geliştirmekteyiz.

Özyurtlar Günlük Daire

Özyurtlar ve hera residence de bulunan dairelerimiz 1+1 olup, 80 m2 civarındadır. Buda şu demek 2 ve 4 kişi rahat konaklama yapabilir. Peki dairelerimiz de neler var neler yok gelin beraber bakalım.

1)Tüm mutfak araç ve gereçleri
2)Halı
3)Çift kişilik yatak
4)Tek kullanımlık terlik ve havlular
5)Şampuan ve duş jelleri
6)Klima
7)2 ve 4 kişilik ücretsiz ikramlar

Biz bu işi tamamen profesyonel ve hijyen kuralları çerçevesinde sizlerin hizmetine sunmaktayız. Günlük kiralık daireler le beraber residence apart potansiyelimiz de var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.