haftalik-kiralik-daire
Haftalık Kiralık Günlük Daireler
11 Ocak 2021
tuyap-yaninda-gunluk-evler
Tüyap Yanı Günlük Evler
13 Şubat 2021
palet-yatak

Günlük Kiralık 1+1 Daireler

1+1 daire demek, 1 oda ve 1 salondan oluşan daireler demektir. Bu tarz dairelerde mutfak ile salon aynı platformda bulunmaktadır. 1+1 daireler metrekare açısından küçük dairelerdir. Bundan dolayı da fatura konusunda tasarruf kolaylıkla sağlanabilmektedir. 1+1 dairelerin ebatları 35 metrekareden 80 metrekareye kadar uzanıyor.

 Günlük 1+1 Daire ve Hizmetleri

 Amerikan tipi mutfak modelinin kullanıldığı bu daireler mutfak ve salonu bir arada bulundurmaktadır. Diğer dairelere kıyasla da satış fiyatının daha uygun olması tercih sebeblerinden biridir. Stüdyo dairelere göre bir oda fazladır. Bundan dolayı da 1+1 dairelerde satış ve kiralama hususunda stüdyo dairelere göre daha ön plandadır. Nezih bir semt arayanlar için beylikduzugunlukkiralik.com.tr adresi ziyaret edilmelidir.

 Hem VIP ayrıcalıklarla hem double 1+1 veya single 1+1 ev imkanıyla çeşitlilik konusunda da geniş bir yelpazeye sahiptir. Ayrıca gece veya gündüz her zaman başvuru imkanı mevcuttur. Aynı zamanda kendi alışverişini kendin yapacağın için otel ile kıyasla daha uyguna gelecektir. 1+1 daireler hem konaklama maliyeti hem de faturalar ge harcamalar konusunda daha hesaplı olacaktır. Wi-fi, sıcak su, uydu, klima, vip daireler gibi imkanlar mevcuttur.

 Günlük Ev Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 Günlük kiralık daire kiralama işleminde mutlaka dairelerin bir firmaya mı yoksa kişiye mi ait olduğu araştırılmalıdır. Bu araştırma google yardımı ile yapılabilmektedir. Günlük daire kiralayanlar karşılarında bir muhattap bulmak istiyorlarda tercihlerini firmalardan yana kullanmaları gerekecektir. Aynı zamanda konaklama esnasında yaşanabilecek herhangi bir soruna veya oluşabilecek bir aksaklıkta firmalar kolaylıkla müdahale edebilmektedir. Şahsa ait günlük ev kiralamalarda hem muhattap bulmak konusunda zorluklar yaşanıyor hem de olası bir aksaklıkta müdahale gecikebiliyor. Bu yüzden günlük ev kiralamalarında ruhsatlı ve kurumla firmalar tercih edilmelidir.

ahsap-gunluk-ev

 Günlük 1+1 Daire Fiyatları

 Konaklanacak zamana ve süreye göre değişim göstermektedir. Mevsime, hafta içi veya haftasonuna göre fiyatlarda artma veya azalma görülmektedir. Gün sayısı arttıkça fiyat da doğru orantılı olarak artmaktadır. Fakat 1+1 günlük kiralık evler diğer günlük evlere nazaran daha hesaplıdır. Kondor ve hizmet arttıkça fiyat da artar. Fakat genel piyasa fiyatları günlük 79 ile 150 arasında değişmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.