Kimlik Sormayan Oteller | İstanbul

Konaklama Tipi :

Konum :

Kategoriler :
OTEL

Kimlik Sormayan Oteller | İstanbul - Detaylar

Genellikle kaçamak yapan çiftler tarafından tercih edilen şehir otellerinde kimlik istenilmesi çiftler açısından en büyük problem. Hatta bir dönemim meşhur garsoniyer evleri bu kimlik beyanı illeti yüzünden popüler olmuştu. Yoksa kimse ayda sadece bir kaç kez kalmak için ev tutup aidat, kira ve fatura giderleri ile uğraşmaz. Günlük kiralık evlerinde çok kısa bir sürede çığ gibi çoğalmasının temel nedeni gene kimliktir. İnternet üzerinde '' kimlik sormayan oteller'' ve '' kimlik sormayan oteller İstanbul '' kelimelerinin aranma hacmine baktığınızda talebin büyüklüğünü anlayabilir siniz.

Kimlik Sormayan Oteller İstanbul

Sürekli müşterisi olduğunuz otel var ise size özel istisnai olarak bir kereliğine partnerinizin kimliğini almadan konaklama yapma şansınız var. Fakat kimlik sormayan oteller İstanbul şehrinde yoktur. Tabi bu kimliksiz bir yerde kalamazsınız anlamına gelmiyor. Özellikle İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde çok sayıda bulunan günlük kiralık evler sayesinde hiç bir kimlik bilgisi vermeden konaklamak mümkün. Üstelik inanın bana oteller kadar kaliteli hizmet sunan çok sayıda firma var. Mesela Özyurtlar inşaatın Özyurtlar N Residence isimli projesi bunun en güzel örneğidir.

Evlilik Cüzdanı İstemeyen Oteller İstanbul

Bir de bu şekilde bir sorunumuz var. Haddini aşan bazı hatta bir çoğu otel işletmecileri gelen çiftlerden evlilik cüzdanı sorma saygısızlığını yapıyor. Hiç bir otelin kanunen evlilik cüzdanı sorma hakkı yoktur. Fakat otel girişinde görevli ile evlilik cüzdanı sorma hakkınız yok diyerek tartışmanın da bir anlamı yok. İnsanlara zorla para kazandırmaya hiç gerek yok. Evlilik cüzdanı istemeyen oteller İstanbul yerine kimliksiz günlük kiralık ev araması yaparak rahat rahat kalabileceğiniz yüzlerce apart daire bulursunuz.


İstanbul'da evlilik cüzdanı sormayan oteller listesine http://www.beylikduzugunlukkiralikev.com.tr/evlilik-cuzdani-sormayan-oteller/ sayfayı ziyaret ederek ulaşabilir siniz.

Etiketler: ,

Ziyaretçi görüşleri

  - Kimlik Sormayan Oteller | İstanbul

Toplam 0 değerlendirme üzerinden alınan ortalama puan 0/5 Görüş Bildirin

5 4 3 2 1

Henüz hiçbir kullanıcımız görüş bildirmemiş. Lütfen "Görüş Bildirin" butonuna tıklayarak fikirlerinizi bizimle paylaşın.