İnnovia 3 B Blok Günlük Kiralık Daire

Günlük

80 TL

dan başlayan fiyatlarla

Konaklama Tipi :
1+0
1+1

Konum :
İnnovia (Esenyurt)

Kategoriler :
İnnovia

İnnovia 3 B Blok Günlük Kiralık Daire - Detaylar

Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin sınır noktasında bulunan İnnovia siteleri İnnovia 1, İnnovia 2 ve İnnovia 3 olmak üzere 3 etaptan oluşur. İnnovia kısa süreli ev kiralama hizmeti yalnızca İnnovia 3 b blok genelinde sunulmaktadır.

İnnovia 3 B Blok Günlük Kiralık Daire

Blokta bulunan 400 adet bağımsız bölümün tamamı günlük, haftalık ve aylık kiraya verilmek suretiyle ticari olarak işletilmektedir. Bir birinden farklı 20 civarında firma tarafından işletmeciliği yapılan dairelerin konaklama fiyatları ortalama 80 ile 120 TL arasında değişmektedir. İnnovia 3 b blok günlük kiralık daire hizmeti alan konuklar kapalı otoparktan ücretsiz yararlanırken, havuzu ve diğer sosyal tesisleri kullanamaz.

İnnovia 3 Günlük Kiralık Ev

İnnovia 3 b blok günlük kiralık daire hizmeti sunan bir apart isimli firma sitede en fazla daireye sahip işletmedir. Yılın 365 günü rahatlıkla ulaşıp kiralama hizmeti alabilirsiniz. 2009 Yılından bu güne kadar günlük ev kiralama işletmeciliği yapan bir apart isimli işletmenin toplamda 85 adet 1+1, 1+0 ve 2+1 konaklama birimleri bulunur. Bütün dairelerinde kablosuz internet, 24 saat sıcak su,tam donanımlı mutfak, ücretsiz kapalı otopark, klima genel olarak yer almaktadır.

Hijyen konusunda oldukça hassas olan işletmenin tüm çalışanları alanında uzman eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Kiralama şartları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için aşağıdaki iletişim numarasından günün 24 saati arayabilir siniz.

0532 054 32 34

İmkanlar

İnnovia 3 Günlük Kiralık Ev innovia günlük kiralık

  • İnternet bağlantısı
  • LED televizyon
  • Otopark
  • Sıcak su
  • Uydu bağlantısı

Ziyaretçi görüşleri

  - İnnovia 3 B Blok Günlük Kiralık Daire

Toplam 0 değerlendirme üzerinden alınan ortalama puan 0/5 Görüş Bildirin

5 4 3 2 1

Henüz hiçbir kullanıcımız görüş bildirmemiş. Lütfen "Görüş Bildirin" butonuna tıklayarak fikirlerinizi bizimle paylaşın.