Esenyurt Merkezde Günlük Kiralık Daire

Günlük

60 TL

dan başlayan fiyatlarla

Konaklama Tipi :
1+1
2+1
3+1

Konum :
İnnovia (Esenyurt)

Kategoriler :
Esenyurt

Esenyurt Merkezde Günlük Kiralık Daire - Detaylar

Nüfusu 1 milyona ulaşan mega semt Esenyurt'un tek kurumsal apart kiralama firmasıyız. Firmamız Esenyurt merkezde günlük kiralık daire hizmeti sunamkatadır. Gelişen günlük apart ev kiralama sektörü konaklama ihtiyaçlarının dışında bir çok özel nedenle tercih edilebiliyor. Örneğin doğum günü kutlaması, süslenmiş süslü evlerde sevgililer günü sürprizi ve minik arkadaş gurupları arasında düzenlenecek partiler için akla ilk gelen ihtiyaç güzel bir günlük kiralık evdir. Esenyurt günlük kiralık ev hizmetimizde tüm bu ihtiyaçları düşündük. Bu nedenle apart evlerimiz 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde çeşitli ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmıştır.

 Tel : 0533 202 64 80

Full eşyalı konaklama birimleri ile siz değerli konuklarımıza hizmet sunan işletmemizin bütün daire lüks olup, eksiksiz tam eşyalıdır. Bu nedenle uzun dönem kiralama ve konaklama içinde uygundur. Her konaklamadan sonra detaylı temizlenerek bir sonraki misafirimize hazır hale getirilen dairelerimizde ; 24 saat sıcak su, hızlı ve sınırsız internet erişimi, tek kullanımlık terlik, ücretsiz otopark,yedek havlu ve çarşaflar standart olarak sunulmaktadır. Bunların yanında ayrıca su, nescafe ve çay ikram olarak misafirlerimize hazır sunulur.

Esenyurt Meydan Günlük Kiralık Daire

Dairelerimiz Esenyurt meydana ve toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesi uzaklıktadır. Esenyurt meydan günlük kiralık daire ihtiyaçlarınız için de bizi aramanız yeterli.

Esenyurt merkezde günlük kiralık daire fiyatlarımız 70 TL'den başlamaktadır. Bu fiyat konaklama süreniz ve konaklama yapmak istediğiniz kişi sayısına bağlı olarak değişmektedir.

Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak ya/da rezervasyon yaptırmak için yukarıdaki telefon numaramızdan bizlere günün 24 saati ulaşabilirsiniz.

Aşağıda ve bu sitenin değişik sayfalarında görmüş olduğunuz firmamıza ait ilanlardaki tüm resimler dairelerimiz gerçek resimleridir. Hiç bir ilanımızda temsili resim yoktur.

İmkanlar

İsteğinize Bağlı Olarak Ekstra Ücret Karşılığında Daire Süsleme Hizmeti Vermekteyiz.

Bir Hafta Ve Daha Fazla Konaklama Hizmeti Satın Alan Konuklarımıza Atatürk Havalimanı ve Esenler Otogarından Ücretsiz Transfer.

  • İnternet bağlantısı
  • LED televizyon
  • Otopark
  • Sıcak su
  • Uydu bağlantısı

Fotoğraflar

Ziyaretçi görüşleri

  - Esenyurt Merkezde Günlük Kiralık Daire

Toplam 0 değerlendirme üzerinden alınan ortalama puan 0/5 Görüş Bildirin

5 4 3 2 1

Henüz hiçbir kullanıcımız görüş bildirmemiş. Lütfen "Görüş Bildirin" butonuna tıklayarak fikirlerinizi bizimle paylaşın.

İşletme sahibine rezervasyon veya detaylı bilgi için e-posta gönderin

  • Muhatap kişinin bilgileri
  • İletmek istediğiniz başka bir konu varsa yazabilirsiniz.

Esenyurt Merkezde Günlük Kiralık Daire

Konaklama Tipi : 1+1 2+1 3+1

Konum : İnnovia (Esenyurt)

Genel Olanaklar : İnternet bağlantısı LED televizyon Otopark Sıcak su Uydu bağlantısı