Çok Ucuz Günlük Kiralık Ev | İstanbul

Günlük

40 TL

dan başlayan fiyatlarla

Konaklama Tipi :
1+0

Konum :
Marmara Park

Kategoriler :
Beylikdüzü Muhtelif

Çok Ucuz Günlük Kiralık Ev | İstanbul - Detaylar

Bazı market ve alış veriş merkezlerinin açılış v.b gibi benzeri durumlarda zararına satış yaptığını duymuşsunuzdur. Aslında zararın değil de maliyetine diyelim. Ticarette çok etkili bir tanıtım ve pazarlama şeklidir bu hareket. Aynı durum kısa süreli ev kiralama sektörü için de geçerlidir. Normalde gecelik fiyatı 200 TL olan bir evi günlük 60 TL gibi bir rakama kiralayabilirsiniz. Çok ucuz günlük kiralık ev arayan ziyaretçilerimiz bu bahsedeceğim yöntemi mutlaka denemelidir.

Çok Ucuz Günlük Kiralık Ev

Arkadaşlar bakın şimdi çok lüks bir dairemiz var. Jakuzili, manzaralı tadilattan yeni çıkmış ve eşyaları sıfır. Normalde bu dairenin gecelik kiralama ücreti en düşük 200 TL. İnanın sektörde bu kadar lüks bir daire daha yok. Tanıtım amaçlı hiç para vermesen de olur der gibi bir bu daireyi ilk 50 veya 100 kişiye çok ucuz günlük kiralık ev olarak veriyoruz. Maksat daireye birileri girsin ve duyulsun.

Bir diğer durum ise dairesi çok olan günlük kiralık ev firmaları hafta içi boş geçeceğine hareket olsun dostlar pazarda görsün, reklam olsun gibi düşüncelerle çok ucuz günlük kiralık ev hizmeti sunabilmektedir. Günlük 30 TL’ye bile ev bulma imkanınız var. Yeter ki ne yapmanız gerektiğini iyi bilin.

Çok Ucuz Günlük Kiralık Daire İstanbul

Peki ne yapmamız gerekiyor dediğinizi duyar gibiyim. Hemen cevap veriyorum. Arkadaşlar birinci kural ev kiralayacağınız günü mutlaka hafta içine denk getirin. Hafta sonu ucuz günlük kiralık ev bulmak imkansız. Özellikle Cumartesi günleri imkanı yok. Bırakın ucuzu ev bulursanız şanslısınız. Birinci kesin kuralımız hafta içi olacak. İkinci kural ise en az bir gün önceden ev kiralamak istediğimiz tarihi belirlemek. Örnek olarak bu gün günlerden Pazartesi. Size Çarşamba günü ev lazım. Hemen aşağıdaki rezervasyon formunu dolduruyorsunuz. Bütçenizi, kişi sayısını ve konaklama sürenizi detaylı bir şekilde belirmeli siniz. En fazla 10 saat içinde size en uygun fiyat teklifi ile bir firma dönüş sağlayacaktır.

Sistem nasıl işliyor ?

Doldurmuş olduğunuz rezervasyon formu 7 farklı kısa süreli ev kiralama firması tarafından ortak kullanılan mail adresine düşüyor. İçlerinden biri yada bir kaçı size mutlaka dönüş sağlayacaktır. Bu bahsetmiş olduğum 7 firma Beylikdüzü günlük kiralık daire sektörünün en büyük firmalarıdır. Toplamda 400 daireye hitap etmektedirler.

Bahsetmiş olduğum yöntemi mutlaka deneyiniz. Olumlu sonuç alacağınızı garanti ediyorum.

 

Ziyaretçi görüşleri

  - Çok Ucuz Günlük Kiralık Ev | İstanbul

Toplam 0 değerlendirme üzerinden alınan ortalama puan 0/5 Görüş Bildirin

5 4 3 2 1

Henüz hiçbir kullanıcımız görüş bildirmemiş. Lütfen "Görüş Bildirin" butonuna tıklayarak fikirlerinizi bizimle paylaşın.

İşletme sahibine rezervasyon veya detaylı bilgi için e-posta gönderin

  • Muhatap kişinin bilgileri
  • İletmek istediğiniz başka bir konu varsa yazabilirsiniz.

Çok Ucuz Günlük Kiralık Ev | İstanbul

Konaklama Tipi : 1+0

Konum : Marmara Park

Genel Olanaklar :