Çerkezköy Kapaklı Günlük Kiralık Daire | Apart Ev

Günlük

70 TL

dan başlayan fiyatlarla

Konaklama Tipi :
1+0
1+1

Konum :

Kategoriler :
Tekirdağ

Çerkezköy Kapaklı Günlük Kiralık Daire | Apart Ev - Detaylar

Sizlere Çerkezköy Kapaklı günlük kiralık daire ihtiyaçlarınızda en uygun çözümü sunmayı garanti ediyoruz. Pansiyon kadar ucuz, otel kadar konforlu ve eviniz kadar rahat bu evlerde konaklarken evinizde olmadığını unutacaksınız. Çerkezköy Kapaklı günlük kiralık daire rezervasyonu için hemen arayınız.

0531 771 9292

Kendimize ait bir binada toplam 15 adet 1+1 ve 5 adet 1+0 daire ile Kapaklı günlük kiralık daire hizmeti sunmaktayız. 1+1 Olan dairelerimiz ev ortamını aratmayacak bir şekilde eşyalandırılmış olup, uzun dönem konaklamalar içinde uygundur. Bu ihtiyaç göz önünde bulundurularak çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, tam donanımlı mutfak ve bütün ev eşyaları koyulmuştur. 1+0 Dairelerimiz ise otel odası şeklinde olup 2 kişinin yalnızca konaklama yapabileceği şekilde dizayn edilmiştir. Tam bir otel odası ayarındadır. Fiyatı uygun fakat uzun dönem konaklama için tavsiye etmediğimiz bir odadır.

1+0 Dairelerimiz en fazla iki kişinin, 1+1 dairelerimiz ise en fazla 4 kişinin konaklaması için uygundur. Belirtilen sayılar odaya giriş yapabilecek maximum insan sayısıdır. İşletmemizde evcil hayvan ile konaklama yapılmasına müsade edilmemektedir.

Konaklama fiyatlarımız 1+0 dairelerimiz için 70 TL, 1+1 dairelerimiz için ise 100 TL'dir. Gün içi kiralama yada bir hafta ve üzeri konaklama gibi ihtiyaçlarınız için telefonla fiyat bilgisi almanızı rica ediyoruz.

Bayram, yılbaşı, sevgililer günü gibi özel günlerde fiyatlarımızda farklılık olabilmektedir. Rezervasyon yaptırmadan önce lütfen bu konuda bilgi alınız.

Otopark Sorunumuz Yoktur. Dairelerimizin Olduğunun Binanın Bütün Bölümlerinde Ücretsiz ve Sınırsız İnternet Erişimi Mevcuttur.


Sitemizde İlanları Bulunan Bir Başka Çerkezköy günlük kiralık ev firmasının ilanlarını da incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Etiketler: , ,

İmkanlar

Uzun Dönem Konaklama Yapacak Misafirlerimiz, Çamaşırhane ve Ütü Hizmetimizden Ücretsiz Faydalanır.

  • Çamaşırhane
  • Otopark

Fotoğraflar

Ziyaretçi görüşleri

  - Çerkezköy Kapaklı Günlük Kiralık Daire | Apart Ev

Toplam 0 değerlendirme üzerinden alınan ortalama puan 0/5 Görüş Bildirin

5 4 3 2 1

Henüz hiçbir kullanıcımız görüş bildirmemiş. Lütfen "Görüş Bildirin" butonuna tıklayarak fikirlerinizi bizimle paylaşın.

İşletme sahibine rezervasyon veya detaylı bilgi için e-posta gönderin

  • Muhatap kişinin bilgileri
  • İletmek istediğiniz başka bir konu varsa yazabilirsiniz.

Çerkezköy Kapaklı Günlük Kiralık Daire | Apart Ev

Konaklama Tipi : 1+0 1+1

Konum :

Genel Olanaklar : Çamaşırhane Otopark