Tekirdağ Çerkezköy Günlük Kiralık Ev İlanları

Günlük

70 TL

dan başlayan fiyatlarla

Konaklama Tipi :
1+1
2+1
3+1
Apartman Dairesi

Konum :

Kategoriler :
Tekirdağ

Tekirdağ Çerkezköy Günlük Kiralık Ev İlanları - Detaylar

İşletmemiz Çerkezköy günlük kiralık ev hizmeti sunan tek firmadır. Kendimize ait değişik lokasyonlarda bulunan 6 farklı binada 47 daire ile siz değerli Çerkezköy ziyaretçi ve sakinlerine en kaliteli konaklama imkanını, en uygun fiyata sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Çerkezköy günlük kiralık ev ihtiyaçlarınız için bizi günün her saatinde çekinmeden arayınız. Müşteri temsilciniz sorularınızı memnuniyet ve güler yüzle kyanıtlayıp, size yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır.

0533 149 0817

Fiyat bizim için 2. plandadır. Firma olarak temel ilkemiz her müşterinin işletmemizden memnun ayrılması şartıdır. Bu sebeple gerek fiyat politikamız, gerek dairelerimizin hijyen ve eşyalandırılması misafirlerimizin istek ve talepleri doğrultusunda sürekli güncellenmektedir. Özetle her konuda müşterilerimizi dinleyip işimize o şekilde yön vererek siz değerli konuklarımızın takdirini kazanmak bu yolla süreklilik elde etmeği amaçlamaktayız. Lütfen hizmet öncesi ve sonrası aklınıza takılan tüm soru ve sorunlarınızı bizimle paylaşın.

Çerkezköy Günlük Kiralık Ev Fiyatlarımız

Dairelerimiz 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi farklı oda seçeneğine sahip dairelerden oluşmaktadır. Fiyatlarımız da kişi sayısına ve kiralamak istediğiniz daire tipine göre farklılık göstermektedir. Kaba taslak Çerkezköy günlük kiralık ev fiyatlarımız 1+0 daireler için 70, 1+1 daireler için 90, 2+1 daireler için 120 ve 3+1 daire seçeneklerimiz için ise 150 TL'dır.

Dairelerimizin tamamı gösterişten uzak, misafirlerimizin konaklama süreli boyunca ihtiyaç duyabileceği eşyalar düşünülerek sade bir şekilde dizayn edilmiştir. Karşınıza çıkan az, öz, yeni ve kesinlikle hijyenik eşyalar ile rahat bir konaklama mekanı sizleri bekliyor.

Hızlı Rezervasyon0531 771 9292

Konaklama sektörünün olmazsa olmaz temel taşı hijyendir. Konaklama birimlerimizin her hangi birinde hijyen konusunda endişe duyacağınız bir durum olursa paranızın 3 katını iade ediyoruz. Çerkezköy günlük kiralık daire olarak sizlere sunduğumuz bütün odalar bayram temizliği yapılmış bir ev gibi mis gibi kokmakta ve pırıl prıl olmaktadır.

Konaklama süresi gözetmeksizin misafirlerimiz her gün ücretsiz olarak oda temizliği hizmetinden yararlanabilmektedir.

Bütün Konaklama Faaliyetlerimiz Faturalı ve Yasaldır. Fakat Kimlik Kaydı Mecburiyeti Yoktur.Tek Bir Kişinin Kimlik Beyan Etmesi Yeterlidir.

 

Etiketler: , , , ,

İmkanlar

  • Otopark
  • Sıcak su
  • Uydu bağlantısı

Fotoğraflar

Ziyaretçi görüşleri

  - Tekirdağ Çerkezköy Günlük Kiralık Ev İlanları

Toplam 0 değerlendirme üzerinden alınan ortalama puan 0/5 Görüş Bildirin

5 4 3 2 1

Henüz hiçbir kullanıcımız görüş bildirmemiş. Lütfen "Görüş Bildirin" butonuna tıklayarak fikirlerinizi bizimle paylaşın.

İşletme sahibine rezervasyon veya detaylı bilgi için e-posta gönderin

  • Muhatap kişinin bilgileri
  • İletmek istediğiniz başka bir konu varsa yazabilirsiniz.

Tekirdağ Çerkezköy Günlük Kiralık Ev İlanları

Konaklama Tipi : 1+1 2+1 3+1 Apartman Dairesi

Konum :

Genel Olanaklar : Otopark Sıcak su Uydu bağlantısı