Büyükçekmece Günlük Kiralık Daire | Pansiyon ve Rezidans

Günlük

70 TL

dan başlayan fiyatlarla

Konaklama Tipi :
1+0
1+1
Apartman Dairesi
Villa

Konum :
Gürpınar

Kategoriler :
Beylikdüzü Muhtelif

Büyükçekmece Günlük Kiralık Daire | Pansiyon ve Rezidans - Detaylar

büyükçekmece günlük kiralık evŞehir merkezine yakın binalarda maliyetlerin çok yükselmesi kısa süreli ev kiralama firmalarını başka semtlere yöneltiyor. Büyükçekmece bu semtlerin en başında yer alıyor. Bunun ilk sebebi Beylikdüzü ilçesine yakın olması. Çünkü İstanbul’un en fazla günlük kiralık ev işi yapılan semti Beylikdüzü ve buraya en yakın yerleşim alanı Büyükçekmece. Çok yakında yüzlerce Büyükçekmece günlük kiralık daire şeklinde ilanlar göreceğinizden emin olabilir siniz. Beylikdüzü’nde 1+1 dairelerin yıllık kiralama fiyatı 2000 TL civarlarında seyrediyor ki buda aylık 1500, 1700 TL gibi kiralara tekamül ediyor. Günlük kiralık ev fiyatlarını ve bir takım illetme giderlerini göz önüne aldığınızda konaklama firmalarının bu şartlar altında faaliyetlerine devam etmesi imkansız gibi görünüyor. Bu sebeple bir çok firma artık Büyükçekmece’de ucuz olan binaları kiralayıp tadilat yaparak Büyükçekmece günlük kiralık daire adı ile işletmesini ayakta tutmak istiyor.

Büyükçekmece Günlük Kiralık Ev Fiyatları

Büyükçekmece şimdilik hep konuklar, hemde işletmeciler için çok daha avantajlı. Büyükçekmece günlük kiralık ev fiyatları tam gün konaklamalarda 70 TL’den başlıyor. Beylikdüzü’nde gün içi bir kaç saatlik kiralamaların 80 TL olduğunu düşünürsek, tam gün için 70 TL gerçekten cazip bir fiyat. Henüz yeni başlanılmasına rağmen çok sayıda Büyükçekmece günlük kiralık ev firması bulmanız mümkün. Küçük bir araştırma ile değişik fiyat ve alternatifte çok sayıda Büyükçekmece günlük kiralık ev bulmanız oldukça kolay.

Büyükçekmece Sahilde Günlük Kiralık Daire

Tatil keyfinde günlük kiralık ev keyfi ! Büyükçekmece sahilde günlük kiralık daire tutarak tatil keyfinde bir günlük kiralık daire deneğimi yaşayın. Dilerseniz albatros civarında, yada göl tarafında şuan için hizmet sunan hali hazırda firmalar mevcut. Tek yapmanız gereken aramak ve 70 TL’den başlayan fiyatlarla Büyükçekmece sahilde günlük kiralık daire tutmak. Sabah kahvaltınızı muhteşem deniz manzarasına karşı evinizin rahatlığında yapma imkanı sadece Büyükçekmece günlük kiralık daire firmalarında. Kiralayacağınız ev Büyükçekmece sahile sadece 20 metre uzaklıkta.

Büyükçekmece Günlük Kiralık Villa

Doğum günü partileri, eğlenceler, kalabalık aileler ve arkadaş gurupları için Büyükçekmece günlük kiralık villa öneriyoruz. Fiyatına göre havuzlu, bahçeli gibi değişik özelliklere sahip müstakil Büyükçekmece günlük kiralık villa bulabilirsiniz.

Bahsetmiş olduğum Büyükçekmece günlük kiralık hizmetlerini sunan firmaların telefon, fiyat ve rezervasyon bilgilerine http://www.beylikduzugunlukkiralikev.com.tr/buyukcekmece/ bu adresten ulaşabilir, rezervasyonlarınızı online gerçekleştirebilir siniz.

Etiketler: , ,

İmkanlar

Büyükçekmece’de Bulunan Günlük Kiralık Dairelerin Genellikle Bir Çoğu Deniz Manzarasına Sahiptir.

  • İnternet bağlantısı
  • LED televizyon
  • Otopark
  • Sıcak su
  • Uydu bağlantısı

Konum / Ulaşım

Fotoğraflar

Ziyaretçi görüşleri

  - Büyükçekmece Günlük Kiralık Daire | Pansiyon ve Rezidans

Toplam 0 değerlendirme üzerinden alınan ortalama puan 0/5 Görüş Bildirin

5 4 3 2 1

Henüz hiçbir kullanıcımız görüş bildirmemiş. Lütfen "Görüş Bildirin" butonuna tıklayarak fikirlerinizi bizimle paylaşın.

İşletme sahibine rezervasyon veya detaylı bilgi için e-posta gönderin

  • Muhatap kişinin bilgileri
  • İletmek istediğiniz başka bir konu varsa yazabilirsiniz.

Büyükçekmece Günlük Kiralık Daire | Pansiyon ve Rezidans

Konaklama Tipi : 1+0 1+1 Apartman Dairesi Villa

Konum : Gürpınar

Genel Olanaklar : İnternet bağlantısı LED televizyon Otopark Sıcak su Uydu bağlantısı