Sevgiliyle Günlük Ev Tutmak

Ülkemizde kısa süreli ev sektörünün temel müşteri profili henüz evlenmeyen sevgili olan çiftlerdir. Eğer gerçekten güvendiğiniz, yanındayken mutlu olduğunuz, birlikte vakit geçirmekten zevk aldığınız bir sevgiliniz varsa günlük kiralık ev tutarak çok güzel bir gün geçirmenizi öneriyorum. Sevgiliyle günlük ev tutmak hem masrafsız, hem çok rahat, hemde çok güzel bir gün geçirmenizin garantisidir. Bir çok sevgili çift müşterimiz evleninceye kadar hafta sonlarını ve özel günlerini evlerimizde geçirdiler. İnanın ilk denemeden sonra bu etkinlik bağımlılık yapıyor. Sonraki bütün birlikte geçireceğiniz günlerde günlük ev tercih eder oluyorsunuz. Çünkü baş başasınız ve sizi rahatsız edecek, dikkatinizi dağıtacak hiç bir neden yok. Sadece sevgilinizle ilgileneceğiniz bir ortam. Eve gelirken dışarıdan yapacağınız küçük bir market alışverişi ile evden dışarı çıkmadan yiyecek,içecek gibi bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu şart değil dilerseniz dairenize istediğiniz her şeyi sipariş de edebilirsiniz.

Sevgiliyle Günlük Kiralık Ev

Bir çok kişi sitemizin iletişim formundan bu konuyla alakalı sorular sormakta. Bu makaleyi yazarak bu soruların tamamına yanıt vermek istiyorum. Sevgiliyle günlük kiralık ev tutmak için ne gerekiyor ? Sevgiliyle günlük ev tutmak için sizin ve sevgilinizin 18 yaşından büyük olması yeterli. Kısa süreli kiralık evlerde evlilik şartı yoktur. Tutacağınız evle alakalı olarak birde kişi sayısı önemlidir. En fazla 2 çift yani 4 kişi bir ev kiralayabilir.

Sevgili İle Günlük Kiralık Ev

Bir başka soruda sevgili ile günlük kiralık ev tutmak güvenlimi dir. Bu tamamen sevgilinize bağlı :)) Sevgilinize ne kadar güveniyor iseniz sevgili ile günlük kiralık ev tutmak ta o kadar güvenlidir. Sizlere tek önerim evi bağımsız apartman dairelerinden değil, sadece günlük kiralık ev işi yapılan Hera Club Residence ve Özyurtlar N Residence gibi kurumsal firmaların hizmet sunduğu sitelerden tercih etmeniz olacaktır.

Sevgiliyle Günlük Ev Tutmak Güvenli Mi ?

İnternette özellikle forum sitelerinde karşılaştığımız günlük kiralık ev gizli kamera, günlük kiralık ev polis baskını gibi haberlere kanmayın. Bunların tamamı forum sitesi sahiplerince hit çekmek için açılmış fake konular. Ülkemiz günlük kiralık sektöründe bu şekilde hiç bir adli olaya rastlanmamıştır. Biraz önce söylediğim gibi sevgiliniz ne kadar güvenli ise sevgiliyle günlük ev tutmak o kadar güvenlidir.

 

Toplam 0 değerlendirme üzerinden alınan ortalama puan 0/5
Yorum Yapın

5 4 3 2 1

Bu yazı için henüz yorum yapılmamış. Yorum yapmak için "Yorum Yapın" butonuna tıklayın.