Günlük Kiralık Ev Nasıl Tutulur ? | Bakınız

Oldukça kolaydır. Önce niyet etmelisiniz. Gerisi kolay günlük kiralık ev nasıl tutulur ben size anlatacağım. Ülkenin her yerinde sistem aynı şekilde işliyor. Hatta turizm bölgelerinde bile. Ben sizlere Beylikdüzü ilçesinde günlük ev arayan birinin yapması gerekenleri anlatacağım. Siz bunu istediğiniz şehre göre uyarlayabilirsiniz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev

Niyet ettik ve karar verdik şimdi Beylikdüzü günlük kiralık ev tutmak için kolları sıvıyoruz. Tabi vermemiz gereken bir karar daha var oda bize nasıl bir ev lazım. Bu sorumuzun cevabına geçmeden önce ev çeşitlerini bilmemiz gerekiyor.

Tarihte ilk insanlar soğuk hava şartları, yabani hayvanlardan korunma,yağmur gibi dış etkenlerden korunmak için yaptıkları barınaklardan bu güne kadar gelmiş ev kavramı. Ve gelişen teknoloji ile duruma göre bu evler oldukça modern hale gelmiş yada yerini saraylara bırakmıştır.

Ne yazık ki Beylikdüzü günlük kiralık ev sektöründe hala ilk çağları andıran evler bulunmakta. Dört tarafı duvarla çevrili, hijyenden son derece uzak, en son geçen yıl temizlenip çarşafları yenilenen daireler. Kullanım amacı genellikle dişi ile erkek sevişirken çıplak görüntülenmek istememeleridir. Bu şekilde bir ev arıyorsanız metrobüs geçitlerde, yollarda ve hemen hemen her yerde karşımıza çıkan afişler vardır. Küçük el afişleri. Üzerine günlük ev 50 TL gibi yazılar ve birde telefon numarası yazıyor. Bunlardan birini aramanız yeterlidir.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

Götünüzü saklayacak bir barınak değil ev aradığınızı var sayarak günlük kiralık ev nasıl tutulur sorumuzun yanıtına geçiyoruz.

Hem temiz olsun, hem güzel olsun, hemde 60 TL olsun. Bu mantığı bırakıyoruz. Günlük kiralık ev parayla tutulur. İstanbul’da 30 bin adet günlük kiralık ev bulunuyor. Arama motorlarına başına ev aradığınız semtin ismini yazarak günlük kiralık ev yazın her yerde var. Her semtte günlük kiralık ev bulmak mümkün. Karşınıza çıkan ilanlara resimlere bir bakın. Kafanıza yatanı arayın. İsteklerinizi açık ve net söyleyin. Ev temiz olsun, küvetli olsun, ana yola yakın olsun gibi. Önceden para ödemenize gerek yok. Otellerin aksine günlük kiralık evler rezervasyon için ön ödeme istemiyor. Rezervasyon gününüz geldiğinde gidin ev sahibi ile evi gezin anlaştığınız gibi ise verin adamın parasını evi tutun. Bu kadar basit.

Toplam 0 değerlendirme üzerinden alınan ortalama puan 0/5
Yorum Yapın

5 4 3 2 1

Bu yazı için henüz yorum yapılmamış. Yorum yapmak için "Yorum Yapın" butonuna tıklayın.