Beylikdüzü Rezidans İsimleri

İlçede neredeyse her gün yeni bir inşaat projesine start veriliyor. 2009 yılında %70'i yeşil alan olan Beylikdüzü'nde bu gün arabanızı park edecek yer bulursanız şanslı sayılırsınız. Yeni yapılan projelerin hemen hemen hepsi butik residence olarak inşaa ediliyor. Bu yazımızda sizlere Beylikdüzü rezidans isimleri , adres ve daire fiyatları hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Beylikdüzü Residence İsimleri

1-) Papatya Residence Beylikdüzü

Beylikdüzü Cumhuriyet mahallesinde bulunan papatya residence düzlem yapı tarafından inşaa edilmiştir. 3 Farklı sokakta papatya residence 1, papatya residence 2 ve papatya residence 3 olmak üzere farklı zamanlarda yapılmış 3 farklı projedir. Hepsi Cumhuriyet mahallesi 1995. sokak civarında yer alır.

2-)  Nefes Resiedence Beylikdüzü

Pusula inşaat tarafından inşaa edilen nefes residence hakkında açılan şikayet konuları ile dikkat çekmektedir. Projeden ev alan yatırımcılar gerek inşaat kalitesi, gerek teslim süresi ve daha bir çok konudan sıkıntılı görünüyor. Projede tam anlamıyla yaşamın başlamamış olması ve proje hakkındaki şikayetler akıllardaki soru işaretlerini güçlendiriyor.

3-) Önay Garden Residence

Cumhuriyet mahallesi 1979. sokakta bulunan Önay garden residence ilçenin en prestijli projelerinden biridir. Önay grup tarafından inşa edilen projede 373 adet bağımsız bölüm bulunuyor.

4-) Karden Avenue Residence

Cumhuriyet mahallesi, Nazım hikmet bulvarında yer alan karden avenue residence sıradışı mimarisi ve ev sahiplerine sunmuş olduğu sosyal imkanları ile dikkat çeken nezih bir projedir.

5-) İnnovia Residence

1,2,3 ve 4 olmak üzere 4 farklı etap olarak inşa edilen İnnovia residence Cumhuriyet mahallesi, Hürriyet caddesinde yer alır. Site sakinlerinin istediği yönetimi seçemediği, giren çıkanın belli olmadığı, kesinlikle uzak durulması gereken bir proje olduğunu söyleyebiliriz. İnnovia residence yasadışı günlük kiralık evleri ile meşhurdur.

6-) Yaşar Suite Residence

Tamamı 1+0 tek odalı evlerden oluşan Yaşar suite residence 2017 yılında Eroğlu inşaat tarafından teslim edilmiş bir projedir. Evden çok oteli andıran proje ilerleyen dönemlerde yatırımcılarına sıkıntı yaratacak gibi görünüyor. Çünkü ailelerin bu evlerde yaşaması imkansız.

7-) Beylikdüzü Newista Residence

Cumhuriyet mahallesinde bulunan Newista residence ilçenin en yüksek yapısı olma özelliği ile dikkat çekiyor. 40 Katlı newista residence'nin en üst katında bulunan daireler eşsiz deniz,göl ve şehir manzarasına sahiptir. İmara ayrıkı bir şekilde 40 kat ruhsat alması bölge sakinleri tarfından yolsuzluk iddalarını gündeme getirmektedir.

 

Toplam 0 değerlendirme üzerinden alınan ortalama puan 0/5
Yorum Yapın

5 4 3 2 1

Bu yazı için henüz yorum yapılmamış. Yorum yapmak için "Yorum Yapın" butonuna tıklayın.