Beylikdüzü Uygun Günlük Kiralık Daire

Günlük

50 TL

dan başlayan fiyatlarla

Konaklama Tipi :
1+0

Konum :
Tüyap Yanı

Kategoriler :
Özyurtlar Residence

Beylikdüzü Uygun Günlük Kiralık Daire - Detaylar

Kısa süreli ev kiralama (günlük) sektöründe müşterilerin geneli gün içi diye tabir edilen 8, 10 saatlik konaklama tercih etmektedir. Be sebeple bir çoğu Beylikdüzü uygun günlük kiralık daire arayışı içindedir. Bizde sizlere Beylikdüzü uygun günlük kiralık daire hizmeti alabileceğiniz Green suite isimli firmayı tanıtmak istiyoruz.

Green Suite Özyurtlar Residence

Green suite isimli konaklama firması Beylikdüzü Özyurtlar N residence isimli tesiste konuklarını ağırlamaktadır. Firmanın Özyurtlar N residence A, B ve C blokta toplam 25 adet 1+1, 1+0 daireleri bulunur. Aynı zamanda site girişinde 24 saat açık olan birde konaklama ofisi ile hizmet sunmaktadır.

Beylikdüzü Ucuz Günlük Kiralık Daire

Gün içi konaklama ihtiyaçlarını için Beylikdüzü ucuz günlük kiralık daire bulabileceğiniz kurumsal bir firmadır.

Daireleri sorunsuz bir şekilde konaklama yapabilmeniz için özenle dekore edilmiştir. Her bir dairede sınırsız internet erişimi, temiz her kullanımda değiştirilen havlu ve çarşaflar ayrıca ikram içecekler Green suite müşterilerine servis edilmektedir.

Firmanın hizmet sunduğu Özyurtlar Residence Beylikdüzü Kaya Ramada otel (metrobüs son durak) arkasında yer almaktadır. Ulaşım ve adres sorunu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyon dur.Sitenin etrafında bulunan tekel, market, cafe ve restaurantlardan konaklama yapacağınız daireye sipariş verebilirsiniz.

Beylikdüzü ucuz günlük kiralık daire fiyatları Green Suite konaklama’da 50 TL’den başlıyor ! Bu fiyat hafta arası gün içi konaklamalar için geçerli olan fiyattır.

Yılbaşı, sevgililer günü, hafta sonu (Cumartesi ve Pazar) bu fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

0534 528 62 83

Yukarıda ki telefon numarası yılın 365 günü 24 saat açıktır. Dilediğiniz her zaman çekinmeden arayınız. Green Suit Beylikdüzü müşteri temsilcileri soru ve sorunlarınıza memnuniyetle cevap verecektir.


Beylikdüzü Uygun Günlük Kiralık Daire Hizmeti Alabileceğiniz Bir Başka Özyurtlar Residence Günlük Konaklama Firması PİN SUİTES İsimli Firmanın da İlanına Bakmanızı Öneriyoruz.


Özyurtlar N Residence Özyurtlar İnşaat Tarafından 2014 Yılında Tamamlanmış Bir Projedir. Toplam 570 Adet Bağımsız Bölümün Bulunduğu Site Konaklama Sektörüne Hizmet Sunmaktadır. Özyurtlar Residence İnşaa Aşamasında Konaklama Sektörü İçin Projelendirildiği İçin Sektörün Bütün Gereksinimlerini Karşılamaktadır.

Tesiste hizmet sunan firmaların hedef müşteri portföyü Tüyap fuarına gelen katılımcı firmalar ve ziyaretçilerdir. Fuarın kapalı olduğu dönemlerde Beylikdüzü ucuz günlük kiralık daire adıyla İstanbul halkına hizmet sunulmaktadır. Fiyatlar bu sebeple uygundur.

İmkanlar

  • İnternet bağlantısı
  • LED televizyon
  • Otopark
  • Reception
  • Sıcak su
  • Uydu bağlantısı

Fotoğraflar

beylikdüzü ucuz günlük daire beylikdüzü ucuz günlük kiralık daire beylikdüzünde ucuz günlük daire beylikdüzünde ucuz günlük kiralık daireler beylikdüzünde ucuz pansiyon

Ziyaretçi görüşleri

  - Beylikdüzü Uygun Günlük Kiralık Daire

Toplam 0 değerlendirme üzerinden alınan ortalama puan 0/5 Görüş Bildirin

5 4 3 2 1

Henüz hiçbir kullanıcımız görüş bildirmemiş. Lütfen "Görüş Bildirin" butonuna tıklayarak fikirlerinizi bizimle paylaşın.