Beylikdüzü Pansiyon Evleri | Ucuz Konaklama

Günlük

60TL

dan başlayan fiyatlarla

Konaklama Tipi :
1+1

Konum :
Tüyap Yanı

Kategoriler :
Beylikdüzü Muhtelif

Beylikdüzü Pansiyon Evleri | Ucuz Konaklama - Detaylar

Yıllardır ülkemizde uygun fiyatlı konaklama imkanı sağlayan pansiyonlar yerini günlük kiralık evlere bırakıyor. Sizlere Beylikdüzü pansiyon evleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgiler vermek istiyorum. Konaklama hizmeti vermek amacıyla, tamamen veya kısmen otele çevrilmiş evlere pansiyon denilmektedir. Gelişen hizmet sektörü sonucunda Beylikdüzü pansiyon evleri oldukça modern ve lüks bir şekilde rezidans dairelere dönüşmüştür. Üstelik geleneklere uygun olarak diğer bütün konaklama alternatiflerine göre oldukça cazip fiyatlarla.

 

Beylikdüzü Pansiyon Rezervasyonuzu Online Yapın http://www.beylikduzugunlukkiralikev.com.tr/beylikduzu-pansiyon-evleri/  Avantajlı Fiyatlarımızdan Hemen Yararlanın.

Beylikdüzü Ucuz Pansiyonlar

İlçede bulunan Tüyap fuar merkezi sebebi ile Beylikdüzü ucuz pansiyonlar  özellikle fuar olduğu tarihlerde çok fazla rağbet görmektedir. Bölgede 3000 civarında bulunan pansiyon ev işletmecileri arasında ciddi bir rekabet yaşanır. Bu sebeple Beylikdüzü ucuz pansiyonlar rahatlıkla bulunabilmektedir. Hem ucuz, hemde konforlu bir konaklama deneyimi için sizlerle 2 farklı işletme ismini paylaşmak istiyorum. Toplam da 1000 dairenin bulunduğu bu iki tesis Hera Club Residence ve Özyurtlar Residence olarak bilinmektedir. Bunlara ek olarak bir de İnnovia ucuz pansiyon firmalarını tavsiye edebilirim. Arkadaşlar özellikle bu tesisleri önermemin ilk sebebi yasal olmalarıdır. Bu sitelerde bulunan işletmeler ruhsatlı ve vergisini ödeyen işletmeler olduğu için konaklama ve fatura gibi konularda hiç bir sıkıntı yaşamaz, gönül rahatlığı ile kalabilirsiniz.

Özyurtlar N Residence Pansiyon Evleri

Özyurtlar inşaat tarafından 2014 yılının Eylül ayında tamamlanan N Residence isimli projede toplam 580 adet pansiyon ev bulunmaktadır. Ulaşım sorunu olmayan proje metrobüs ve toplu taşıma araçlarının duraklarına 50 metre uzaklıktadır. İki kişilik konaklama fiyatları 60 TL'den başlamaktadır. Daha detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için sitemizde bulunan Özyurtlar Residence kategorisini incelemeniz yeterli olacaktır.

Hera Club Residence Beylikdüzü

Tamamı 1+1 65 metre kare dairelerden oluşan tesis bütünü ile konaklama sektörüne hizmet etmektedir. 1+1 Olan bütün üniteler 4 kişinin kalabileceği şekilde eşyalandırılmıştır. Tesiste açık, kapalı otpark, ücretsiz Wi-Fii'den tüm misafirler yararlanabilmektedir. Hera club residence adlı kategorimizi ziyaret ederek konaklama fiyatları ve rezervasyon şartları hakkında daha fazla bilgi edinmeniz mümkündür.

İmkanlar

beylikdüzü pansiyon fiyatları beylikdüzü pansiyon beylikdüzü ucuz pansiyon beylikdüzü ucuz pansiyonlar

  • Çamaşırhane
  • İnternet bağlantısı
  • LED televizyon
  • Otopark
  • Sıcak su
  • Uydu bağlantısı

Ziyaretçi görüşleri

  - Beylikdüzü Pansiyon Evleri | Ucuz Konaklama

Toplam 0 değerlendirme üzerinden alınan ortalama puan 0/5 Görüş Bildirin

5 4 3 2 1

Henüz hiçbir kullanıcımız görüş bildirmemiş. Lütfen "Görüş Bildirin" butonuna tıklayarak fikirlerinizi bizimle paylaşın.

İşletme sahibine rezervasyon veya detaylı bilgi için e-posta gönderin

  • Muhatap kişinin bilgileri
  • İletmek istediğiniz başka bir konu varsa yazabilirsiniz.

Beylikdüzü Pansiyon Evleri | Ucuz Konaklama

Konaklama Tipi : 1+1

Konum : Tüyap Yanı

Genel Olanaklar : Çamaşırhane İnternet bağlantısı LED televizyon Otopark Sıcak su Uydu bağlantısı