Klavuz

Sitemizi Beylikdüzü konaklama ihtiyaçlarınıza en hızlı ve en doğru çözümü bulabileceğiniz şekilde tasarladık. Konaklamak için ister günlük kiralık ev, isterseniz otel tercih edin. Sitemizde bulunan kategorilerden Beylikdüzü ilçesinde konaklama hizmeti sunan bütün işletmelere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Aşağıda kategorilerimiz hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır.

Sitemizde bulunan otel kategorimizden Beylikdüzü ilçesinde faaliyet gösteren bütün otellerin iletişim ve fiyat bilgilerine ulaşabilir siniz. Sitemizde gösterilen otel konaklama fiyatları ilgilendiğiniz otelin güncel konaklama fiyatından farklı olabilir. İlgili otelin bu durumdan her hangi bir bağlayıcı sorumluluğu yoktur. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için lütfen ilgilendiğiniz otelin iletişim bilgilerinden ulaşarak bilgi alınız. Buradan BEYLİKDÜZÜ OTELLERİ kategorimize gidebilir siniz.

Beylikdüzü konaklama hizmeti sunan kısa süreli ev kiralama firmaları yoğunlukla belli başlı bir kaç sitede faaliyet göstermektedir. Bu sitelerde yalnızca günlük kiralık ev işi yapılmaktadır. Hera Club Residence isimli site bunlardan bir tanesidir. Tüyap fuar ve kongre merkezine komşu olan Hera Club Residence 3 bloktan oluşmaktadır. 360 Adet 1+1 suite daireden oluşan tesis 20 farklı Beylikdüzü günlük kiralık daire firması tarafından işletilmektedir. Tüyap fuar merkezine 30 metre uzaklıktadır. Buradan HERA CLUB RESİDENCE kategorimize gidebilir sitede hizmet sunan günlükkiralık ev firmalarının iletişim ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü ilçesinde sadece günlük kiralık ev işi yapılan sitelerden biri de Özyurtlar N Residence isimli sitedir. Özyurtlar inşaat tarafından 2014 yılının Eylül ayında tamamlanan projede 560 adet 1+0 daire bulunmaktadır. Bu daireler 26 farklı Beylikdüzü konaklama firması tarafından işletilmektedir. Proje metrobüs hattının son durağına ve Tüyap fuar merkezine 50 metre uzaklıkta yer almaktadır. Buradan ÖZYURTLAR N RESİDENCE kategorimize giderek sitede konaklama hizmeti sunan firmaların fiyat ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İnnovia 3 B Blok isimli sitede yalnızca kısa süreli ev firmalarının hizmet sunduğu bir binadır. 4 Etapdan oluşan İnnovia projelerde günlük kiralık ev bulabileceğiniz tek adres İnnovia 3 B bloktur. Beylikdüzü merkeze oldukça yakındır. Buradan İNNOVİA GÜNLÜK KİRALIK DAİRE kategorimize giderek İnnovia günlük kiralık ev hizmeti sunan firmalara ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.


Unutmayınız ; Sitemizde Yer Olan Firmalar ve Konaklama Şartları Farklılık Gösterebilir. Bu Konuda İlgili Firmanın Bir Sorumluluğu Bulunmamaktadır. Bu Sebeple Rezervasyon Yaptırmadan Önce Telefonla Güncel Fiyat ve Adres Bilgilerini Teyid Ediniz.