Beylikdüzü Aylık Kiralık Apart | Eşyalı Full

Aylık

2500 TL

dan başlayan fiyatlarla

Konaklama Tipi :

Konum :

Kategoriler :
Beylikdüzü Muhtelif

Beylikdüzü Aylık Kiralık Apart | Eşyalı Full - Detaylar

Yalnızca ailelere özel Beylikdüzü aylık kiralık apart dairelerimiz bölgenin güvenlikli elit sitelerinde bulunmaktadır. En kısa bir ay kiralayabileceğiniz bu dairelerimizde eksik hiç bir ev eşyası yoktur. Bulaşık makinesi ve çamaşır kurutma makinesi de dahil olmak üzere ful eşyalıdır. Elektrik, su ve doğalgaz abonelikleri şirketimizin adına kayıtlıdır. Üzerinize almanız gerekmez. Tüketeceğiniz bütün fatura giderleri saatleri kontrol edilerek tarafınıza ayrıca fatura edilmektedir.

Beylikdüzü aylık kiralık apart daire fiyatlarımız 2500 TL  fatura talep etmeniz durumunda + KDV şeklinde ücretlendirilmektedir. Bu fiyatta hiç bir şekilde pazarlık yoktur. Bu fiyat 1+1 dairelerimiz için geçerli olup 2+1 apart dairelerimizin aylık fiyatı 3000 TL’dir.

Ev kontrat düzenlenerek tarafınıza teslim edilmektedir. Bir kira ve bir kira bedeli depozito istemekteyiz. Kiralama süreniz boyunca evde ve eşyalarında oluşabilecek tüm hasarlardan kiracı sorumlu olacaktır.

Aylık olarak kiraya verdiğimiz 5 adet dairemiz bulunuyor. Bunların tamamı kısa katlı, kapalı otoparklı, bazıları ise havuzlu sitelerde yer almaktadır. Hepsi ana yola ve toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesi uzaklıktadır.

Beylikdüzü Aylık Kiralık Eşyalı Daire

Aşağıda ki iletişim formu aracılığı ile bizlere konaklama sürenizi ve konaklayacak kişi sayısını belirtirseniz aynı gün içinde size uygun dairemizin adres, resim ve fiyat bilgilerini tarafınıza ulaştırabiliriz. Beylikdüzü aylık kiralık eşyalı daire hizmeti sunan tek firmayız.

Yıllık kiralık daire ihtiyaçlarınız için lütfen emlak hizmeti sunan firmalarla iletişim kurunuz.

 

Bunun dışında bir aydan daha kısa haftalık, günlük gibi apart ihtiyaçlarınız için sitemizde bulunan Beylikdüzü günlük kiralık daire ilanlarını inceleyiniz. İlandaki daireler en az 1 ay kiralanabilmektedir.

İmkanlar

Dairelerin Aidatı Firmamıza Ait Olup, Tüketmiş Olduğunuz Fatura Giderleri Depozitonuzdan Düşülecektir.

  • İnternet bağlantısı
  • LED televizyon
  • Otopark

Ziyaretçi görüşleri

  - Beylikdüzü Aylık Kiralık Apart | Eşyalı Full

Toplam 0 değerlendirme üzerinden alınan ortalama puan 0/5 Görüş Bildirin

5 4 3 2 1

Henüz hiçbir kullanıcımız görüş bildirmemiş. Lütfen "Görüş Bildirin" butonuna tıklayarak fikirlerinizi bizimle paylaşın.

İşletme sahibine rezervasyon veya detaylı bilgi için e-posta gönderin

  • Muhatap kişinin bilgileri
  • İletmek istediğiniz başka bir konu varsa yazabilirsiniz.

Beylikdüzü Aylık Kiralık Apart | Eşyalı Full

Konaklama Tipi :

Konum :

Genel Olanaklar : İnternet bağlantısı LED televizyon Otopark