Beylikdüzü Atrium Günlük Kiralık Daire

Günlük

80 TL

dan başlayan fiyatlarla

Konaklama Tipi :
1+1
Apartman Dairesi

Konum :
Büyükşehir

Kategoriler :
Beylikdüzü Muhtelif

Beylikdüzü Atrium Günlük Kiralık Daire - Detaylar

Atrium çarşısı Beylikdüzü semtinin tam merkezinde yer almaktadır. Atrium çarşı Beylikdüzü projesinde 70 adet işyeri ve 150 adet 1+1 daire bulunmaktadır. 11 Yıllık Beylikdüzü ilçesindeki diğer projelelere göre eski sayılabilecek bir yapıdır. Projede bulunan daireler konaklama işi için ayrılmamış olsada sitede günlük kiralık daire işi yapan kişiler bulunmaktadır.

Beylikdüzü Atrium Günlük Kiralık

Beylikdüzü konaklama ünvanıyla günlük kiralık ev hizmeti sunan firma Beylikdüzü Atrium günlük kiralık daire hizmeti sağlamaktadır. Dairelerin tamamı 1+1 birimlerden oluşmaktadır. Sitenin hemen girişinde bulunan çarşıda çok sayıda cafe,market,restaurant gibi işyerleri bulunmaktadır. Beylikdüzü Atrium günlük kiralık dairelerden birinde konaklama yaptığınızda bütün ihtiyaçlarınızı buradan karşılayabilirsiniz. Aşağıda bulunan telefon numarasından firma yetkililerine ulaşıp rezervasyon ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Atrium çarşı bir residence deyil apartmandır. Giriş çıkışları rezidanslara göre çok daha rahattır. Genellikle kimlik kaydı yaptırmada sıkıntı duyanlar tarafından daha fazla tercih edilir.

0534 924 44 44

Beylikdüzü Atrium Çarşısı Nerede ?

Atrium çarşı toplu taşıma araçlarına ve ana yola yakın bir mesafede yer alır. Meşhur Beylikdüzü Kuğulu park cafenin tam karşısındadır. Aşağıda google map ve açık adres bilgileri yer almaktadır. Atrium çarşı günlük kiralık ev hizmeti sunan firmanın konaklama fiyatları hafta içi 80 TL, hafta sonu ise 120 TL’dir.

Kısa süreli ev kiralama sektöründe konaklama sürenize göre fiyatlar oldukça esneklik göstermektedir. Bu sebeple daha uzun dönem veya gün içi kısa süreli kiralama gibi ihtiyaçlarınız için özel fiyat teklifi isteyiniz.


Atrium Çarşı Günlük Kiralık Ev Gibi Beylikdüzü Semtinin Çeşitli Mahallelerinde Bulunan Bağımsız Günlük Kiralık Daire İlanlarının Tamamına Ulaşmak İçin BEYLİKDÜZÜ MERKEZ GÜNLÜK KİRALIK DAİRE kategorimizi incelemenizi öneriyoruz.

İmkanlar

Adres: Büyükşehir Mh., 34520 Beylikdüzü/İstanbul     Daireler Her Müşteriden Sonra Titizlikle Temizlenir. Hijyen Konusuna Gerekli Özen Gösterilmektedir. Otopark Sorunu Yoktur.

  • İnternet bağlantısı
  • LED televizyon
  • Sıcak su
  • Uydu bağlantısı

Konum / Ulaşım

Fotoğraflar

beylikdüzü atrium çarşıda günlük kiralık beylikdüzü atrium günlük kiralık daire beylikdüzü atrium günlük kiralık ev

Ziyaretçi görüşleri

  - Beylikdüzü Atrium Günlük Kiralık Daire

Toplam 0 değerlendirme üzerinden alınan ortalama puan 0/5 Görüş Bildirin

5 4 3 2 1

Henüz hiçbir kullanıcımız görüş bildirmemiş. Lütfen "Görüş Bildirin" butonuna tıklayarak fikirlerinizi bizimle paylaşın.