Berk Konaklama Beylikdüzü

Günlük

70 TL

dan başlayan fiyatlarla

Konaklama Tipi :
1+0
1+1
Residence

Konum :
Tüyap Yanı

Kategoriler :
Özyurtlar Residence

Berk Konaklama Beylikdüzü - Detaylar

7 Yıldır konaklama sektöründe hizmet sunan Berk konaklama  Beylikdüzü Özyurtlar  rezidans ta faaliyetine devam etmektedir.

Seçkin kısa süreli ev kiralama hizmeti sunan Berk günlük konaklama isimli firma sizlere 1+1 ve 1+0 birimlerden oluşan hijyenik, geniş, ferah ev atmosferinde üstelik oldukça uygun fiyatlara konaklama imkanı sağlamaktadır.

Konaklama taleplerinize çağdaş çözümler üreten Berk konaklama Beylikdüzü evinizden ne kadar uzak olursanız olun ev rahatlığını aratmıyor.

Berk konaklama dairelerinde 24 saat sıcak su, 106 ekran LCD TV, saç kurutma makinesi, mini bar,sınırsız internet erişimi ve ikram içecekler sabit olarak her müşteriye sunulur. Firmanın konaklama ofisi dairelerinin bulunduğu Özyurtlar rezidans girişindeki G blokta yer almaktadır. Buradan kiralama işlemlerinizi günün 24 saati gerçekleştirebilir siniz.

Firmanın sahibi ve işletmecisi olan Murat Mehmet Özçoban turizm eğitimi almış konukların bir konaklama işletmesinden beklentilerini çok iyi bilen bir işletmecidir.

Tesis Tüyap fuar ve sergi merkezine 50 metre, Beylikdüzü metrobüs hattına 80 metre uzaklıkta yer almaktadır. Oldukça basit ve kolay bulunabilir bir adrestir.

0532 775 75 84

 

Berk konaklama Beylikdüzü günlük kiralık daire fiyatları 70 TL’den başlamaktadır. Bu fiyat 1+0 tek odalı daireler için geçerlidir.


Berk Günlük Konaklama İle Aynı Sitede Günlük Ev Kiralama Hizmeti Sunan Tüyap Günlük Kiralık Residence İsimli Firmanın İlanınıda İncelemenizi Öneriyoruz.

İmkanlar

  • İnternet bağlantısı
  • LED televizyon
  • Otopark
  • Reception
  • Sıcak su

Fotoğraflar

berk günlük konaklama berk konaklama beylikdüzü berk konaklama özyurtlar

Ziyaretçi görüşleri

  - Berk Konaklama Beylikdüzü

Toplam 0 değerlendirme üzerinden alınan ortalama puan 0/5 Görüş Bildirin

5 4 3 2 1

Henüz hiçbir kullanıcımız görüş bildirmemiş. Lütfen "Görüş Bildirin" butonuna tıklayarak fikirlerinizi bizimle paylaşın.