B.Düzü Günlük Kiralık Daireler

Günlük

100 TL

dan başlayan fiyatlarla

Konaklama Tipi :
1+1
Apartman Dairesi

Konum :
Büyükşehir

Kategoriler :
Beylikdüzü Muhtelif

B.Düzü Günlük Kiralık Daireler - Detaylar

Kimlik bilgisi vermeden, otel prosedürü ile uğraşmadan ev kiralamanın en kolay yolu B.düzü günlük kiralık daireler ile tanışın. Kimliğim yok, arkadaşım yabancı, evlilik cüzdanımız yok veya bayan arkadaşım evli bin türlü sorun yaşamanıza gerek yok. Alt tarafı ihtiyacınız olan 3, 5 saatlik yada en fazla bir günlük ev.

B.Düzü Günlük Kiralık Daireler

Bütün dairelerimiz özenle seçilmiş giriş çıkışları güvenliksiz rahatça girip çıkabileceğiniz apartmanlarda seçilmiştir. Biz B.düzü günlük kiralık daireler hizmeti sunuyoruz. Konaklama değil. Otel gibi yüzlerce 1+1 ve 0 daireleri bir araya toplayıp seri bir şekilde konaklama işi yapmıyoruz. Bizde ev kiralama var.

Görmüş olduğunuz newista sitesinde bulunan lüks dairemizin oturma odasına aittir. Bütün dairelerimiz son derece modern bir şekilde lüks ev eşyalarıyla döşenmiştir.

Fiyatlarımız günlük 150 TL’dir. 70 veya 80 TL’ye ev arayan tipler kesinlikle aramasın. 3 saat kalacağım m 4 saat kalacağım gibi zart zurt kelime yapacaklar aramasın. Fiyat sabittir. İster 5 saat kalın, isterseniz de 24 saat. Ben geleyim 60 TL vereyim çulumu sereyim malak gibi yatayım yok !

Gerçekten güvenilir, kendi eviniz gibi rahat edebileceğiniz, sabah saat 10 da kapınız çalınmadan uyuyabileceğiniz bir ev arıyor iseniz fiyat 150 TL arkadaşlar. Bu fiyat size fazla geliyor ise bütçenize göre evlere bakınız. Tüyap civarında ucuz evlerden bolca mevcut.

Yook ! Benim param var. İnterneti olan, jakuzili, eşyaları her yerde göremeyeceğim kadar lüks, kendi evimden daha temiz bir ev arıyorum diyor iseniz. Tam doğru adrestesiniz.

 

Hemen aşağıdaki formu doldurun rezervasyon işlemleriniz başlasın.

Unutmayınız evlerimiz 1+1 evlerdir. 2 Kişiden fazla kalınması yasaktır. Fiyatla alakası yok. 2 Kişiye ne zaman verdiysek sorun yaşadık. Ses gürültü, etrafı rahatsız etme gibi ibinelikler olursa gece gündüz saat kaç olursa olsun fark etmez gelip direkt dışarı atıyorum.

Biz temiz ve kaliteli hizmet sunduğumuz için , gene aynı şekilde hizmetlerimize yakışır müşteriler arıyoruz. Unutmayın her kes hak ettiği gibi yaşar.

Dairemiz bulunan bütün sitelerde kapalı otopark mevcuttur. Size araç giriş kartı veriyoruz. Aracınızla kapalı otoparka girip oradan direk dairenize çıkıyorsunuz.

 

Ziyaretçi görüşleri

  - B.Düzü Günlük Kiralık Daireler

Toplam 0 değerlendirme üzerinden alınan ortalama puan 0/5 Görüş Bildirin

5 4 3 2 1

Henüz hiçbir kullanıcımız görüş bildirmemiş. Lütfen "Görüş Bildirin" butonuna tıklayarak fikirlerinizi bizimle paylaşın.

İşletme sahibine rezervasyon veya detaylı bilgi için e-posta gönderin

  • Muhatap kişinin bilgileri
  • İletmek istediğiniz başka bir konu varsa yazabilirsiniz.

B.Düzü Günlük Kiralık Daireler

Konaklama Tipi : 1+1 Apartman Dairesi

Konum : Büyükşehir

Genel Olanaklar :